Witaj w Strefie Niskich Cen!

Czyli Specjalnej Strefie Dla Klientów.

z Bonusami i Dużymi Rabatami

Czym jest Strefa Niskich Cen?


Jest to miejsce, gdzie klienci mogą nabyć moje video szkolenie w Mega Promocyjnej Cenie. Oferty tutaj są ograniczone czasowo i ilościowo, także co, co jest tutaj dostępne nie rozchodzi się jak świeże bułeczki.

To, co musisz wiedzieć to:

  • Strefa jest otwarta dla Ciebie tylko przez najbliższe 10 minut
  • Liczba produktów objętych promocją jest bardzo ograniczona. W tej chwili zostało już tylko 25 15 8 6 sztuk!
  • Do produktu dorzucam bonus - 50% zniżki na pierwszą konsultację z zakresu zarządzania sobą w czasie. Jest to zniżka w kwocie 75 zł!
[COUNTDOWN id="802"]

Kiedy nie masz czasu na swój trening.
Kiedy nie masz czasu dla rodziny.
Kiedy nie masz czasu dla siebie i swojego hobby.

System Produkcji Czasu jest w takim wypadku dla Ciebie. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie tak działać, by mieć w ciągu dnia minimum jedną godzinę dodatkową. A jak jesteś bardzo ambitny i będziesz się edukował w tym, by lepiej zarządzać sobą w czasie, to możesz zyskać nawet 2 godziny. To tak jakby doba miała 26 godzin!

Wyobraź sobie, że wychodzisz z pracy i nim pójdziesz spać, zostaje Ci jeszcze 10 godzin. 10 godzin, które możesz przeznaczyć na trening na siłowni. Albo na spędzenie chwili z rodziną. A może masz jakieś hobby, na które od dawna nie miałeś czasu.

Tylko w ramach Strefy Niskich Cen dostajesz Bonus - 50% rabatu na pierwsze, godzinne konsultacje z tematu zarządzania sobą w czasie.

Stara Cena


97 zł - System Produkcji Czasu
150 zł - Pierwsze Konsultacje z zarządzania sobą w czasie

Nowa Cena


7 zł - System Produkcji Czasu
75 zł - Pierwsze konsultacje z zarządzania sobą w czasie
Tylko teraz, odbierając swoje video szkolenie System Produkcji Czasu, zyskasz 90% rabatu na video szkolenie i 50% rabatu na pierwsze konsultacje!

Piotr Grzelczak


Szkolenie Rafała, w którym miałem przyjemność dzisiaj uczestniczyć, nie było pierwszym szkoleniem z zakresu rozwoju wydajności osobistej i zarządzania sobą w czasie. Ale do niewątpliwych plusów tego szkolenia, z mojej perspektywy, należą przede wszystkim: skupienie się nie tylko na czystych technikach tego jak swoją produktywność zwiększyć, ale również to, że omówione zostały wartości, cele i cały background, który stoi za tym, aby być produktywnym człowiekiem. Serdecznie polecam to szkolenie, myślę, że nie będziecie zawiedzeni.

Oskar Staniszewski


Doba ma tylko i aż 24 godziny i doba ma tyle u każdego człowieka, czy wiedzie mu się lepiej, czy więcej swoich celów realizuje, czy też nie. Rafał Kozłowski przekazał mi kilka przykładów i kilka metod, jak w ciągu tych 24 godzin, sprawniej realizować swoje cele i być może realizować ich sobie więcej. Niektóre z metod znałem, niektórych nie. Co ciekawe, tych, których nie znałem - bardzo chętnie wykorzystam.

Michał Tymuła


Przyszedłem na szkolenie, aby dowiedzieć się czegoś na temat produktywności. 7 godzin szkolenia i 112 z podręcznikiem wraz z ćwiczeniami. Masakryczna ilość wiedzy, informacji i praktycznych ćwiczeń do zastosowania.