Wiecznie nie masz czasu dla siebie lub swoich bliskich a zadania mnożą się i mnożą?

Jeśli tak, to muszę Ci powiedzieć, że są techniki i metody, będące rozwiązaniem Twoich problemów


Skuteczne przygotowanie to klucz do Twojego sukcesu, a efekty muszą być widoczne niemal natychmiast.

Czy nie jesteś już zmęczony ciągłą nierówną walką z czasem? Pretensjami partnera lub partnerki "porozmawiaj ze mną a nie ciągle pracujesz"?

Czy nie masz już dość sytuacji, w której wstajesz rano i pierwsze o czym myślisz, to jak dużą masz ilość rzeczy do zrobienia i już od startu wiesz, że nie będzie Ci łatwo to wszystko skończyć?

Czy nie martwi Cię sytuacja, w której nie masz czasu na zajęcie się swoim hobby, jesteś ciągle zmęczony i kiedy musisz ciągle wybierać między tym co chcesz a tym co musisz?

A co ze zbliżającymi się wakacjami? Już masz ból głowy ile rzeczy będziesz mieć na głowie przed nimi? I ile w trakcie?

Czy może tak daleko nie wybiegasz myślami? Bo ciągle jesteś na poziomie dnia dzisiejszego i byleby go przetrwać i na wieczór mieć choć trochę czasu i błogiej wolności?

Czasami pewnie masz ochotę to wszystko rzucić i pojechać w Bieszczady...

WAŻNE: Jeżeli teraz patrzysz na swoje życie i wewnątrz czujesz, że zmierza to nie w tym kierunku, jaki sobie wymarzyłeś, to zapewniam cię - masz rację.

Nie wiń się jednak, ponieważ wszystkie podjęte decyzje były robione bez specjalistycznej wiedzy i bez wsparcia. Być może byłeś w tym wszystkim sam i teraz musisz mierzyć się ze wszystkimi problemami jakie masz.Czy wiesz, że istnieje sprawdzona wiedza, umiejętności i sposoby, które sprawiają, że życie samo chce się zmienić na lepsze?

Tak, to prawda. Miej świadomość, że wiem co czujesz i doskonale znam Twoją sytuację.

Przez ponad 5 lat pomogłem tysiącom osób, którzy przychodzili do mnie z rożnymi problemami. Skoro pomogłem tysiącom osób, to pomogę i Tobie. Wystarczy podjąć jeden krok, aby dokonać pozytywnej zmiany dla siebie i swojego życia.


Wielu ludzi bagatelizuje problemy z zarządzaniem czasem. Tłumacząc sobie, że to tylko przejściowe i się zaraz samo rozwiąże. Musisz wiedzieć, że problem jest poważniejszy, niż myślisz. Mijają dni, tygodnie a nawet miesiące, ale zamiast wyjść z problemów z brakiem czasu na siebie, rodzinę lub odpoczynek - jest tylko gorzej. Prawda jest taka, że jeśli nic z tym nie robisz, to w przyszłości możesz odczuć jeszcze poważniejsze tego konsekwencje. Jakie?Co się stanie jeśli nie zareagujesz w porę?

Brak Twojej reakcji może oznaczać kłopoty w wielu dziedzinach Twojego życia. Wyobraź sobie, że chcesz iść z partnerką lub partnerem do kina. Jest godzina przed seansem, a Ty dalej kończysz to co zacząłeś. Mija 30 minut i partner mówi: musimy iść. A Ty odpowiadasz: już kończę. Mija kolejne 10 minut i sytuacja się powtarza. A Ty budzisz się godzinę po skończeniu seansu.

Nie udało się wyjść, związek ucierpiał i jest nadszarpnięty. A Ty - ani nie byłeś w kinie, ani nie odpocząłeś, ani nie wykonałeś do końca swojego zadania. Z biegiem czasu to się przeradza w ogromny problem!


Dlatego, drogi czytelniku. Jeśli teraz zauważasz, że:

Nie masz czasu dla siebie samego
Nie masz czasu dla swoich bliskich
Już rano masz ból głowy na myśl o tym wszystkim co masz do zrobienia w ciągu dnia
Myśląc o wakacjach masz w głowie potrzebę zabrania telefonu, laptopa i posiadania dostępu do Internetu
Musisz często ustępować miejsca temu co musisz, bo już nie masz czasu na to co chcesz
Spotkania ze znajomymi odeszły w zapomnienie z powodu braku czasu
Skracasz sobie sen, a lista zadań dalej nie chce się zmniejszyć
Marnujesz czas przy komputerze/telefonie na kompletnych pierdołach
Brak Ci energii życiowej przez co odkładasz na później

To Jest To Znak, Że Musisz Zainterweniować. Dlaczego?

Psychologowie są zgodni. Psychika człowieka jest bardzo złożona. To oznacza, że jeśli masz wyrobione nie do końca prawidłowe nawyki, to im później zaczniesz je zmieniać na dobre, tym więcej problemów możesz mieć z nimi w przyszłości. I coraz trudniej będzie Ci zwalczyć swój problem z brakiem czasu.

Na przykład będziesz mieć trudności w pracy, bo będziesz zadania odkładać na później. Będziesz mieć trudności we wzajemnym rozumieniu się z partnerem, kiedy Ty będziesz musieć skończyć zadanie a partner/partnerka będzie chcieć iść na spacer. Uwierz mi, przez coś takiego mój znajomy się rozwiódł. Bo wiecznie odpowiadał żonie, że musi tylko skończyć zadanie z tej listy, która nigdy nie chciała zmaleć. I żona wreszcie nie wytrzymała. A on? Przymknął sobie drzwi do swoich sukcesów na prawie 2 lata. Wierzę, że nie chcesz takiego obrotu spraw.

Dodatkowo jeśli nie udaje Ci się teraz zapanować nad swoim czasem, to w przyszłości prawdopodobnie lepiej nie będzie. Wiara we własne możliwości będzie maleć, niechęć do zmiany czegokolwiek rosnąć - bo po co próbować, jak ciągle próbowałeś i nie wychodziło. Twoja samoocena na tym może mocno ucierpieć.

WAŻNE: Nie stój z boku przyglądając się sprawie. Musisz zrozumieć, że sytuacja wymaga Twojej interwencji i samo się nie rozwiąże. Od Ciebie zależy Twój los.

Niektórzy ludzie bardzo często doświadczają lęku bo nie wiedzą, co mają robić. Dlatego ignorują temat, a to jest najgorsza opcja. Czemu? Ponieważ z doświadczenia widzę, że takie sytuacje, gdy są zaniedbane tylko się nasilają. Z czasem przynosi to coraz więcej problemów...

Ale jest rozwiązanie. Ludzie, którzy w porę podjęli działanie zmieniają się na lepsze. Zaczynają panować nad czasem i przestają być niewolnikiem zadań i ciągle niedokończonych rzeczy. I wyboru między jednym, drugim a trzecim. Albo między tym co chcą a muszą. Robią się pewniejsi siebie bo zaczynają odnosić sukcesy.

Poprzez to, co mam Ci do zaoferowania otrzymujesz tą wiedzę, dzięki której mają czas na to co trzeba zrobić i na to co się chce zrobić. A efekty widać już od pierwszych minut. Bo każdy ma dostępne 24 godziny dziennie. A ludzie dzielą się na tych, co uważają że to "aż" lub "tylko". I ważne jest, byś był w tej grupie, która mówi "aż".

Jak Wprowadzić Pozytywne Zmiany w Swoim Życiu?

Skoro czytasz ten tekst, to domyślam się, że szukasz odpowiedzi na pytanie: „co zrobić, żeby udało mi się zmienić na lepsze?”

Zastanawiałeś się może dlaczego nie potrafisz? Zobacz. Od wielu lat robisz to samo i to nie działa. Musisz to zmienić. Czasy są teraz inne. Komputer, telewizja, telefony komórkowe… wszystko to, ma wpływ na Twoje samopoczucie i zarządzanie sobą w czasie. Niestety te urządzenia robią wiele złego psychice człowieka, jeśli pozwoli się im na zbyt wiele…

Być może szukałeś już wiedzy w książkach. Jeśli tak to sam widzisz, że to, co piszą w książkach to tylko ogólne zalecenia, które nie mają żadnego przełożenia na prawdziwe życie i realne problemy.

Dlatego potrzebne są nowe, aktualne metody!

Co robią świadomi problemu ludzie? Edukują się. Bo to od poziomu wiedzy i umiejętności zależy to, czy mają czas czy może żyją w według niego. To nie Twoja wina, że nie masz chęci i motywacji. Bo kto dał Ci przykład? Kto dał Ci wiedzę, umiejętności oraz techniki? Jeżeli nie posiadasz kogoś, kto ma wiedzę i techniki jak zarządzać sobą w czasie, to nie masz od kogo się nauczyć prawidłowego działania. A przez to popełniasz błędy. Na szczęście możesz to szybko zmienić.

Jeśli nie wiesz jak zacząć i zmotywować siebie do pozytywnych zmian, to mam dla Ciebie rozwiązanie. Metody, które powstały w oparciu o ponad 5 lat pracy na tysiącach prawdziwych problemów z brakiem czasu. To studium, to taki przewodnik „Krok po Kroku”, który poprowadzi Cię do zmiany sytuacji i poprawy swojego życia

To nie Twoja wina, że nie masz efektów a Twoje listy zadań rosną w nieskończoność. Jeśli jako człowiek nie posiadasz wiedzy jak zarządzać sobą w czasie, to popełniasz błędy i czas dosłownie przecieka Ci przez palce.

To czym chcę się z Tobą podzielić, to wiedza, która działa i sprawi, że po zastosowaniu jej w praktyce, Twoje życie zmieni się na lepsze. Mam do tego 100% pewność.

Stworzyłem produkt, w którym uczę co robić i jak to robić, żeby zmotywować się do pozytywnych zmian.

A co najlepsze uczę jak doprowadzić do sytuacji, w której zmiany będą wychodziły Ci same. Z twojej wewnętrznej potrzeby. Na autopilocie. Oto on:

Po zastosowaniu rad z mojego produktu, ludzie zaczynają sami motywować się do lepszego działania, więc zaczynasz działać na autopilocie. I to 24h na dobę!

Uczą się, że zarządzanie czasem - i co najważniejsze - sobą w czasie, jest ważne i w konsekwencji zaczynasz mieć coraz lepszą jakość życia!

A co ważniejsze, zaczynasz z radością rozmawiać z rodziną i bliskimi i interesować się innymi rzeczami niż tylko te najważniejsze, na poziomie przeżycia. Zmiana dokonuje się na wszystkich życiowych płaszczyznach.

Mogę zapewnić Cię, że w tym produkcie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Od wielu lat pracuję jako coach, trener rozwoju oraz trener produktywności. Przez ten czas pomogłem tysiącom osób, które borykały się z podobnymi problemami.

Właśnie dlatego wiem, że wiedza, którą zdobyłem, pomoże też Tobie. Chcesz wiedzieć dlaczego stworzyłem ten produkt?

Nie mogłem zachować tej wiedzy tylko dla siebie. Moim celem jest pokazanie ludziom skutecznych sposobów postępowania w dzisiejszych szalonych czasach, gdzie mimo życia w biegu - ciągle masz czas na siebie, swoich bliskich i wszystko to, co dla Ciebie ważne!

Czy wolisz wiecznie uciekający czas, życie w wiecznym pośpiechu i ciągle myśleć o tym o czym zapomniałeś, co jeszcze musisz zrobić albo czego Ci się nie udało? Czy może spokój, czas na wszystko i życie ułożone jak bogaczy z amerykańskich filmów? Gdzie mają czas na naukę i na biznes, i na rodzinę, i na przyjemności?

Jakie momenty wolisz wspominać na starość? Negatywne, czy pozytywne? Znany i panujący do tej pory model oparty na "rób dużo i się nie zastanawiaj" po prostu przestał działać.

Chcę dać Ci również konkretne, jasne, sprawdzone, skuteczne i działające wskazówki. Pokażę Ci inną, lepsza drogę ku takiemu życiu, jakie chcesz przeżyć.

Oto konkretne rozwiązania, których nauczysz się z "Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks":Jak naprawdę skutecznie zaplanować sobie dzień, żeby liczba zadań do zrobienia malała a nie rosła?
Jak zdiagnozować to wszystko, co odsuwa Cię od tego co powinieneś aktualnie robić? Niezależnie czy to coś co chcesz, czy powinieneś.
Jak usunąć lub skutecznie przeciwdziałać występowaniu tego, co Ci przeszkadza lub odsuwa w nieskończoność to wszystko czym naprawdę powinieneś się zająć, a co tylko wkładasz do swojej rosnącej w nieskończoność listy?
Czy robienie wielu rzeczy jednocześnie to wybawienie jak mówią jedni czy ściema jak mówią drudzy? I co na to nauka?
Zaczynasz zadanie i go nie kończysz? Dowiesz się czym to jest spowodowane i jak ukończyć z powodzeniem te zadania!
Jak działać skutecznie, aby wszystkie "pierdoły", które każdego dnia Cię dopadają nie zawładnęły Tobą i każdą minutą Twojego dnia.
Wspomagacze, czyli między innymi jakich technik używam, żeby nie być niewolnikiem czasu, tylko żeby on był moim.
Dowiesz się, kiedy i dlaczego zwiększa się ryzyko zawału serca w ujęciu dnia tygodnia i z czego to wynika

Dzięki tej wiedzy nauczysz się, jak reagować kiedy pojawia się problem i jak działać, żeby do niego nie dopuścić.

UWAGA: Nie podejmuj działania, dopóki nie poznasz moich metod.

Przez 5 lat niesienia pomocy ludziom, którzy zgubili się gdzieś w czasie i nie mają go na nic, zauważyłem, ze wiedza w Polsce na temat produktywności i zarządzania sobą w czasie jest niesłychanie niekompletna. Szczególnie musisz uważać na fora Internetowe.

Często są to artykuły i porady napisane przez osoby, które same się uczą, bo zaczęły zauważać swoje problemy z osiągami i z niekończącą się listą zadań oraz ciągłym wyborem między tym co chcą a muszą. Zgodzisz się ze mną, że to zdecydowanie za małe doświadczenie. Wiedza zawarta w takich miejscach, często nie ma przełożenia na realne sytuacje i problemy, które spotykasz w swoim życiu.

Mówię poważnie.

Te metody często oparte na zasłyszanych historiach i mitach. Nie pokazują tego, co naprawdę jest źródłem problemu i co najważniejsze - nie uczą jak go rozwiązać. To tylko chwilowe rozwiązania, które często jeszcze bardziej pogarszają sytuację, bo pełen wiary zaczynasz używać czegoś, co albo nie będzie działać dla Ciebie, albo z założenia jest mitem!

Zadbaj o swój stan wiedzy i umiejętności jak najszybciej.

Tutaj czas nie działa na Twoją korzyść. Jest wręcz odwrotnie. Problemy z brakiem czasu na cokolwiek co jest ważne lub co chcesz, to skutki długotrwałej ignorancji szkolnictwa w zakresie nauki młodych ludzi jak radzić sobie w bieżącym świecie z natłokiem informacji i zadań. Nikt tam przecież nigdy nie wspomina o tym, jak radzić sobie w momencie kiedy musisz dokonać wyboru między tym co musisz a tym co chcesz. Wszyscy tylko wymagają. Więc musisz wziąć swój los w swoje ręce i odpowiednio nim pokierować!

Najgorszą decyzją jest brak reakcji, kiedy koniecznie musisz zareagować. Niestety tak robi większość ludzi. Nie reagują i udają, że problem ich nie dotyczy. Lub pojawia się myśl, że to wina "sąsiada", "szefa bo za dużo wrzuca", "czasów, bo tyle mi wrzucają". I jest to prawda. Ale głównym problemem jest brak wiedzy i brak odpowiednich umiejętności.

PODSTAWOWY PROBLEM: Osoba, które jest mało produktywna, wiecznie się gdzieś spieszy i wiecznie brakuje jej czasu, spędza zbyt dużo czasu przy komputerze, chodzi po domu z telefonem „przyklejonym” do ręki, nie potrafi skupić się na tym co powinna… to efekt braku odpowiedniej wiedzy i umiejętności z zakresu produktywności i zarządzania sobą w czasie.

To też brak właściwego podejścia do procesów jakie się dzieją w mózgu człowieka i zrozumienia potrzeb. Dzięki pracy ze mną otrzymujecie wiedzę, która pozwoli Wam osiągnąć to, co ważne. Poprawie ulegną także Wasze relacje rodzinne, bo mając więcej czasu będziecie obecni w życiu bliskich a nie tylko obecni obok nich!

Dzięki temu, że przez 5 ostatnich lat miałem kontakt z realnymi problemami ludzi, wiedziałem jak stworzyć szkolenie video tak, żeby pomogło Ci rozwiązać problem. Wiedza w szkoleniu jest praktyczna i zawiera wiele skutecznych i prostych metod do zastosowania od razu.

Jakie korzyści uzyskujesz?

Gdy wprowadzisz rady ze szkolenia, znacząco poprawi się Twoja sytuacja:


Kontaktów z bliskimi
Będziesz wreszcie mógł zająć się swoim hobby
Przestaniesz czuć się źle, że ciągle z czegoś rezygnujesz
Będziesz lepiej zorganizowany
Przestaniesz się zadręczać
Skoncentrujesz się na tym co ważne
Zaczniesz używać wiedzy dostępnej do tej pory nielicznym

Sam jestem mężem i głową rodziny i mogę z dumą powiedzieć, że moim największym sukcesem jest nauczenie mojej roztrzepanej, posiadającej ADHD żony tego, jak prawidłowo zarządzać sobą, aby czasu wystarczyło na wszystko. I żeby nie musiała wybierać czy zrobić co chce czy to co musi.

Jedyne czego potrzebujesz, żeby niemal z biegu zacząć zmieniać swoje życie na lepsze to szkolenie video: "Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks".

Za Ile Możesz Nabyć Szkolenie?

Do tej pory ta wiedza nie była dostępna. Po prostu nigdzie nie zajmowano się rzeczywistymi problemami ludzi. W konsekwencji byli zdani tylko na siebie. To szkolenie video w formie elektronicznej jest normalnie warte 97 zł, a nawet więcej. Jednak często otrzymuję wiadomości od ludzi załamanych swoją sytuacją. Ci ludzie szukają skutecznego sposobu i otwarcie mówią, że chętnie skorzystaliby z tej wiedzy. Ale 97 zł to dla nich za dużo. A dlatego, że moim celem jest dotrzeć do jak najwięcej ilości osób, które potrzebują pomocy, zdecydowałem, że zaoferuje Ci to szkolenie za 17 zł.

Tak. Tylko 17 zł!

Tyle ile kawa w znanej sieciówce!

Myślę, że cena nie będzie stanowiła żadnego problemu biorąc pod uwagę to jak wiele pozytywnych zmian wniesie do Twojego życia nowe spojrzenie na kwestię produktywności i zarządzania sobą w czasie!

Dodatkowo otrzymasz ode mnie Prezent:

BONUS - 20 minutowe konsultacje online

Podczas, których będziemy mogli omówić Twój konkretny problem. Przez tych wiele lat spotkałem się z wieloma różnymi problemami. Więc jest mało prawdopodobne, że coś mnie zaskoczy. Jestem przygotowany na każdą sytuację, a co najważniejsze - znam skuteczne metody, które pomogą rozwiązać Twój problem. Niezależnie od tego, czy jest to brak czasu na siebie lub bliskich. Czy jest to ciągły wybór między tym co chcesz a musisz. Czy wiecznie rosnąca lista zadań. Albo skracanie sobie snu, aby wreszcie skończyć to co musi być skończone! Wiem, co zrobić, żebyś to wszystko osiągnął i stał się pewniejsze siebie, odważniejszy i bardziej szczęśliwy! Ze względu na bardzo dużą ilość konsultacji, trzeba się umówić maksymalnie do 1 miesiąca od dokonania zakupu. Po tym czasie bonus przepada.

Wartość Bonusu: 110 zł

Uwaga: Ta strona niedługo zniknie

Wyjątkowo teraz, w tak niskiej cenie oferuję Ci materiały, w które włożyłem naprawdę dużo pracy i czasu. Dzięki temu stworzyłem szkolenie video "Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks". Wiem jak bardzo te materiały mogą pomóc wszystkim osobom zagubionym w czasie. Jeżeli więc wahasz się czy ten materiał jest dla Ciebie, to miej na uwadze to, że oferta jest ograniczona w czasie. Jedyną gwarancją, że nabędziesz to szkolenie video i darmowe konsultacje w tej cenie, jest nabycie tych materiałów teraz.

Nie jesteś pewien, czy to jest dla Ciebie?

Tu chodzi o Twój komfort psychiczny i o przyszłość Twojego życia prywatnego, zawodowego i szczęścia z życia.

Chcesz przez następne lata borykać się z problemem niemożności spędzania czasu tak, jak Ci najbardziej na tym zależy?

Czy może wolisz zyskać spokój, poczuć się lepiej i zbudować sobie szczęśliwe życie, gdzie będziesz zawsze mieć na wszystko czas?

Podejmij tą decyzję samodzielnie.

Aby Ci ją ułatwić daję Ci teraz pełną i pewną gwarancję zadowolenia!

Gwarancja Satysfakcji

Daję Ci 60 dniową gwarancję efektu. Jeżeli zastosujesz moją wiedzę w całości i nie uzyskasz efektów, to bez dyskusji otrzymasz zwrot swoich środków. Wtedy po prostu napisz do mnie maila na [email protected] i otrzymasz całkowity zwrot tego, co zapłaciłeś. Nie mam z tym problemu, ponieważ wiem jaką jakość daję i przez te wszystkie lata ludzie są bardzo zadowoleni z efektów. Chcę, abyś miał rezultaty. To dla mnie tak samo ważne jak dla Ciebie, ponieważ wtedy polecisz mnie swoim znajomym.

Kliknij w przycisk poniżej “Kupuję szkolenie video” i w ciągu dosłownie 5 minut zapewnij sobie dostęp do szkolenia video i darmowych konsultacji.

TAK! Chcę kupić materiał!

w cenie promocyjnej*

207 zł 17 zł


Oferta jest ograniczona do 100 82 41 17 6 sztuk!

Kupuję szkolenie
"Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks"

Zostało:

[COUNTDOWN id="779"]

Piotr Grzelczak


Szkolenie Rafała, w którym miałem przyjemność dzisiaj uczestniczyć, nie było pierwszym szkoleniem z zakresu rozwoju wydajności osobistej i zarządzania sobą w czasie. Ale do niewątpliwych plusów tego szkolenia, z mojej perspektywy, należą przede wszystkim: skupienie się nie tylko na czystych technikach tego jak swoją produktywność zwiększyć, ale również to, że omówione zostały wartości, cele i cały background, który stoi za tym, aby być produktywnym człowiekiem. Serdecznie polecam to szkolenie, myślę, że nie będziecie zawiedzeni.

Oskar Staniszewski


Doba ma tylko i aż 24 godziny i doba ma tyle u każdego człowieka, czy wiedzie mu się lepiej, czy więcej swoich celów realizuje, czy też nie. Rafał Kozłowski przekazał mi kilka przykładów i kilka metod, jak w ciągu tych 24 godzin, sprawniej realizować swoje cele i być może realizować ich sobie więcej. Niektóre z metod znałem, niektórych nie. Co ciekawe, tych, których nie znałem - bardzo chętnie wykorzystam.

Michał Tymuła


Przyszedłem na szkolenie, aby dowiedzieć się czegoś na temat produktywności. 7 godzin szkolenia i 112 z podręcznikiem wraz z ćwiczeniami. Masakryczna ilość wiedzy, informacji i praktycznych ćwiczeń do zastosowania.