Wiecznie musisz walczyć o czas na swój trening na siłowni?

A szef w pracy wcale nie pomaga i wrzuca zadań, że musisz zostawać dłużej?


Mając odpowiednią wiedzę, jesteś w stanie tak działać, by zawsze znaleźć czas na swój trening!


Nie masz już dość tego, że zawsze jak chcesz iść i zrobić swój trening, to coś Cię musi od tego odwieźć i mimo bycia przygotowanym na to, żeby iść, nie jesteś w stanie

Czy nie masz już dość tego, że jesteś tak zmęczony po pracy, że przekładasz siłownię na kolejny dzień? Bo w pracy masz tyle obowiązków, że po po wyjściu z niej na nic nie masz najzwyczajniej siły?

Czy nie jesteś zmęczony tym, że ciągle masz mnóstwo innych, ważniejszych obowiązków i siłownia idzie w odstawkę?

Albo czy nie masz dość szefa marudy, który narzuca Ci tyle zadań, że musisz zostać dłużej i plan treningowy szlag trafia?

Czy nie myślisz czasem o tym, żeby może pojechać na 3 miesiące do Indii lub Tajlandii i tam wreszcie mieć czas na swoje treningi?

Jeśli chociaż jedna z tych rzeczy Ci się przydarzyła, to doskonale wiesz o czym mówię.

Kiedy nie masz odpowiedniej wiedzy możesz wpaść w pułapki, jakie zastawia przed Tobą życie. A to wcale nie ułatwia tego, by znaleźć czas na swoje ćwiczenia.

Nie, nie. To tak nie działa. Zawsze kiedy w swojej głowie masz plan, że pójdziesz na siłkę, to się coś wydarza co Ci to uniemożliwia.

Cholernie frustrujące. Pakujesz torbę we wszystkie potrzebne rzeczy. Ciuchy, buty, ręcznik, woda, przed treningówka i po treningówka.

Wieczorem pakujesz do auta, żeby przypadkiem rano nie zapomnieć lub żeby rano nie było wykrętów. Masz wszystko przygotowane. Wystarczy, że pójdziesz po pracy na siłkę

I co?

I dupa. Szef zorganizował długie spotkanie i nie możesz wyjść o czasie, partner lub partnerka wrzuca coś do zrobienia po pracy a w dodatku pada deszcz i najzwyczajniej w świecie Ci się odechciało.

Brzmi znajomo, prawda?

Całe szczęście jest coś, co jest w stanie Ci pomóc.

I pomimo takich rzeczy, które się zdarzają, jest w stanie Ci pomóc przezwyciężyć te przeciwności i doprowadzić Cię na Twój trening.

Mówię serio.

Nie jesteś jedyną osobą, która ma takie problemy. Żyjesz w prawie 40 milionowym kraju, są tysiące innych osób, które każdego dnia mają takie same problemy!

To dobrze z jednej strony. I źle z drugiej.

Dobrze, bo znaczy, że taki problem jest powszechny i nie jesteś wyjątkiem. A oprócz tego, można na dużej grupie przetestować pewne rozwiązania i sprawdzić czy działają dobrze. Wiem, bo od kilku lat pomagam ludziom z takimi problemami. I przetestowałem metody na już tysiącach osób. Działają.

Źle, bo ludzie są przeciążeni i nikt ich nie uczy jak w tym zwariowanym świecie radzić sobie z takimi problemami.

A szkoda, bo pomoc jest na wyciągnięcie ręki. Dosłownie.

Jak nie zareagujesz w porę to może się nic nie stanie. A może wpadniesz w spiralę obłędu jak wielu ludzi, którym pomogłem.

Przestawali się wyrabiać, więc kładli nacisk na jedną rzecz. Przeważnie na pracę. Pracowali długo i siłownie, spacery albo durne wyjścia do kina powoli odchodziły w niepamięć. Bo przecież były inne priorytety.

Przez to się wkurzali. A skoro się wkurzali, to ich myśli biegały dookoła problemu a nie dookoła tego, czym aktualnie powinni się zajmować.

To sprawiało, że zadania zajmowały im dużo dłużej niż powinny i musieli sobie odpuszczać trening albo inne aktywności.

To znów sprawiało, żę jeszcze bardziej się wkurzali i tracili swoje skupienie w pracy, co znów owocowało odkładaniem innych, "mniej ważnych" rzeczy.

Części osób byłem w stanie pomóc, bo się do mnie zgłosili. Ci, którzy do mnie nie przyszli, nie mieli tego szczęścia.

Ale słyszałem o nich od innych osób, którym pomogłem.

Teraz chcę pomóc i Tobie.

W tym celu stworzyłem video szkolenie pod nazwą "Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks".

To szkolenie z efektywnego zarządzania sobą w czasie oraz tego, jak więcej zrobić w tym samym (i krótszym) czasie.

Chcę pomóc wszystkim, którzy sami tego chcą. Dlatego jak zauważasz, że masz jakiś z tych problemów:Nie masz czasu na siłownię i zatroszczenie się o siebie
Nigdy nie udało Ci się wypełnić listy postanowień noworocznych
Musisz zostawać w pracy po pracy
Nie jesteś w stanie ukończyć o czasie swoich zadań
Nie masz chwili spokoju na odpoczynek i kawę ze współpracownikami
Nie masz czasu dla siebie samego
Nie masz czasu dla swoich bliskich, bo ciągle siedzisz w pracy
Już rano masz ból głowy na myśl o tym wszystkim co Cię czeka w pracy
Myśląc o weekendzie albo innym wolnym, masz przerażenie w oczach co będzie jak się ten okres skończy
Musisz często ustępować miejsca temu co musisz, bo już nie masz czasu na to co chcesz
Spotkania ze znajomymi odeszły w zapomnienie z powodu braku czasu
Skracasz sobie sen, a lista zadań dalej nie chce się zmniejszyć
Marnujesz czas przy komputerze/telefonie na kompletnych pierdołach
Brak Ci energii życiowej przez co odkładasz na później

To znak, że musisz coś z tym zrobić.

Inaczej tylko problem będzie Ci się pogłębiał.

Możesz to zrobić ze mną i użyć wiedzy i technik, które działają w Polsce.

Albo możesz z tym nie robić nic i sytuacja się nie zmieni. A już na pewno nie na lepsze.

Za Ile Możesz Nabyć Szkolenie?

Do tej pory ta wiedza nie była dostępna. Po prostu nikt nie zajmował się rzeczywistymi problemami ludzi. W konsekwencji byli zdani tylko na siebie. To szkolenie video w formie elektronicznej jest normalnie warte 97 zł, a nawet więcej.

Jednak często otrzymuję wiadomości od szukających skutecznego sposobu i otwarcie mówią, że chętnie skorzystaliby z tej wiedzy. A dlatego, że moim celem jest dotrzeć do jak najwięcej ilości osób, które potrzebują pomocy, zdecydowałam, że zaoferuje Ci to szkolenie za 17 zł.

Tak. Tylko 17 zł!

Tyle ile kawa w znanej sieciówce!

Myślę, że cena nie będzie stanowiła żadnego problemu biorąc pod uwagę to jak wiele pozytywnych zmian wniesie do Twojego życia nowe spojrzenie na kwestię produktywności i zarządzania sobą w czasie!

Dodatkowo otrzymasz ode mnie Prezent:

BONUS - 20 minutowe konsultacje online

Podczas, których będziemy mogli omówić Twój konkretny problem. Przez tych wiele lat spotkałem się z wieloma różnymi problemami. Więc jest mało prawdopodobne, że coś mnie zaskoczy. Jestem przygotowany na każdą sytuację, a co najważniejsze - znam skuteczne metody, które pomogą rozwiązać Twój problem. Niezależnie od tego, czy jest to brak czasu na siebie lub bliskich. Czy jest to ciągły wybór między tym co chcesz a musisz. Czy wiecznie rosnąca lista zadań. Albo skracanie sobie snu, aby wreszcie skończyć to co musi być skończone! Wiem, co zrobić, żebyś to wszystko osiągnął i stał się pewniejsze siebie, odważniejszy i bardziej szczęśliwy! Ze względu na bardzo dużą ilość konsultacji, trzeba się umówić maksymalnie do 1 miesiąca od dokonania zakupu. Po tym czasie bonus przepada.

Wartość Bonusu: 110 zł

Uwaga: Ta strona niedługo zniknie

Wyjątkowo teraz, w tak niskiej cenie oferuję Ci materiały, w które włożyłem naprawdę dużo pracy i czasu. Dzięki temu stworzyłem szkolenie video "Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks". Wiem jak bardzo te materiały mogą pomóc wszystkim osobom zagubionym w czasie. Jeżeli więc wahasz się czy ten materiał jest dla Ciebie, to miej na uwadze to, że oferta jest ograniczona w czasie. Jedyną gwarancją, że nabędziesz to szkolenie video i darmowe konsultacje w tej cenie, jest nabycie tych materiałów teraz.

Nie jesteś pewien, czy to jest dla Ciebie?

Tu chodzi o Twój komfort psychiczny i o przyszłość Twojego życia prywatnego, zawodowego i szczęścia z życia.

Chcesz przez następne lata borykać się z problemem niemożności spędzania czasu tak, jak Ci najbardziej na tym zależy?

Czy może wolisz zyskać spokój, poczuć się lepiej i zbudować sobie szczęśliwe życie, gdzie będziesz zawsze mieć na wszystko czas?

Podejmij tą decyzję samodzielnie.

Aby Ci ją ułatwić daję Ci teraz pełną i pewną gwarancję zadowolenia!

Gwarancja Satysfakcji

Daję Ci 60 dniową gwarancję efektu. Jeżeli zastosujesz moją wiedzę w całości i nie uzyskasz efektów, to bez dyskusji otrzymasz zwrot swoich środków. Wtedy po prostu napisz do mnie maila na [email protected] i otrzymasz całkowity zwrot tego, co zapłaciłeś. Nie mam z tym problemu, ponieważ wiem jaką jakość daję i przez te wszystkie lata ludzie są bardzo zadowoleni z efektów. Chcę, abyś miał rezultaty. To dla mnie tak samo ważne jak dla Ciebie, ponieważ wtedy polecisz mnie swoim znajomym.

Kliknij w przycisk poniżej “Kupuję szkolenie video” i w ciągu dosłownie 5 minut zapewnij sobie dostęp do szkolenia video i darmowych konsultacji.

TAK! Chcę kupić materiał!

w cenie promocyjnej*

207 zł 17 zł


Kupuję szkolenie
"Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks"

Piotr Grzelczak


Szkolenie Rafała, w którym miałem przyjemność dzisiaj uczestniczyć, nie było pierwszym szkoleniem z zakresu rozwoju wydajności osobistej i zarządzania sobą w czasie. Ale do niewątpliwych plusów tego szkolenia, z mojej perspektywy, należą przede wszystkim: skupienie się nie tylko na czystych technikach tego jak swoją produktywność zwiększyć, ale również to, że omówione zostały wartości, cele i cały background, który stoi za tym, aby być produktywnym człowiekiem. Serdecznie polecam to szkolenie, myślę, że nie będziecie zawiedzeni.

Oskar Staniszewski


Doba ma tylko i aż 24 godziny i doba ma tyle u każdego człowieka, czy wiedzie mu się lepiej, czy więcej swoich celów realizuje, czy też nie. Rafał Kozłowski przekazał mi kilka przykładów i kilka metod, jak w ciągu tych 24 godzin, sprawniej realizować swoje cele i być może realizować ich sobie więcej. Niektóre z metod znałem, niektórych nie. Co ciekawe, tych, których nie znałem - bardzo chętnie wykorzystam.

Michał Tymuła


Przyszedłem na szkolenie, aby dowiedzieć się czegoś na temat produktywności. 7 godzin szkolenia i 112 z podręcznikiem wraz z ćwiczeniami. Masakryczna ilość wiedzy, informacji i praktycznych ćwiczeń do zastosowania.