Szef wiecznie wywiera wpływ na Ciebie i musisz zostawać po godzinach? Albo nie masz czasu na swój trening?

Jeśli tak, to muszę Ci powiedzieć, że są techniki i metody, będące rozwiązaniem Twoich problemów


Warto być zawsze skutecznie przygotowanym. To klucz do Twojego sukcesu, a efekty muszą być widoczne niemal natychmiast.

Czy nie jesteś już zmęczony ciągłą nierówną walką z czasem? Niewypowiedzianymi pretensjami szefa, że coś nie zostało zrobione? Pomimo tego, że zostajesz w nadgodzinach?

Czy nie masz już dość sytuacji, w której chcesz iść na siłownię i nie masz na to możliwości czasowych? Znów musisz zostać dłużej w pracy lub gonią Cię obowiązki domowe?

Czy nie martwi Cię sytuacja, w której ciągle jesteś zarzucany obowiązkami i mimo usilnych starań, lista zaległości rośnie zamiast maleć?

A co ze zbliżającymi się weekendem? Czy w piątek zamiast się cieszyć, że się zaczyna, masz ból głowy i myślisz "cholera, za 2 dni znów poniedziałek"?

Czy może jesteś tak zmęczony, że wyłączasz myślenie i jak zombie zmierzasz do domu, żeby po prostu się wyspać?

Czasami pewnie masz ochotę rzucić to wszystko i pojechać w Bieszczady...

WAŻNE: Jeżeli teraz patrzysz na swoje życie, swoją pracę i swój czas wolny i wewnątrz siebie czujesz, że zmierza to nie w tym kierunku, jaki sobie wymarzyłeś, to zapewniam cię - masz rację.

Nie wiń się jednak. Kiedy nie masz specjalistycznej wiedzy i bez wsparcia możesz wpaść w pułapki, jakie zastawia przed Tobą życie. Być może byłeś w tym wszystkim sam i teraz musisz mierzyć się ze wszystkimi problemami jakie masz.Czy wiesz, że istnieje sprawdzona wiedza, umiejętności i sposoby, które sprawiają, że szef przestanie się czepiać, będziesz mieć czas na trening, a lista postanowień noworocznych będzie miała szansę?

Wiem co czujesz i doskonale znam Twoją sytuację. Byłem tam i sam miałem takie problemy.

Przez ponad 5 lat pomogłem tysiącom osób, którzy przychodzili do mnie z rożnymi problemami. Skoro pomogłem tysiącom osób, to pomogę i Tobie. Wystarczy podjąć jeden krok, aby dokonać pozytywnej zmiany dla siebie i swojego życia.


Wielu ludzi bagatelizuje problemy z niewyrabianiem się i brakiem czasu dla siebie. Przez to nie chodzą na siłownię, żeby zadbać o swoje zdrowie i siebie. Tłumaczą sobie, że to tylko przejściowe i się zaraz samo rozwiąże. I będzie wreszcie czas na siłownię, odpoczynek, da się nie wychodzić z pracy po 8 godzinach... Ale... musisz wiedzieć, że problem jest poważniejszy, niż myślisz. Mijają dni, tygodnie a nawet miesiące, ale zamiast wyjść z problemów - jest tylko gorzej. Zmęczenie po pracy, zniechęcenie, możliwa depresja... Prawda jest taka, że jeśli nic z tym nie robisz, to w przyszłości możesz odczuć jeszcze poważniejsze tego konsekwencje. Jakie?Co się stanie jeśli nie zareagujesz w porę?

Brak Twojej reakcji może oznaczać kłopoty w wielu dziedzinach Twojego życia. Wyobraź sobie, że chcesz iść z partnerką lub partnerem do kina. Jest godzina przed seansem, a Ty dalej siedzisz w pracy i kończysz to, co miałeś zrobić 2 godziny temu. Mija 30 minut i mówisz sobie: muszę iść. Ale dalej siedzisz, bo przecież musisz skończyć. Inaczej szef będzie niezadowolony, a Ty będziesz czuć się niewartościowy, bo nie udało Ci się skończyć. Suma summarum wychodzisz z pracy godzinę po rozpoczęciu seansu.

Nie udało się wyjść, Twój związek ucierpiał i jest nadszarpnięty. A Ty - ani nie byłeś w kinie, ani nie odpocząłeś, ani nie wykonałeś do końca swojego zadania. Z biegiem czasu to się przeradza w ogromny problem!


Dlatego, drogi czytelniku. Jeśli teraz zauważasz, że:

Nie masz czasu na siłownię i zatroszczenie się o siebie
Nigdy nie udało Ci się wypełnić listy postanowień noworocznych
Musisz zostawać w pracy po pracy
Nie jesteś w stanie ukończyć o czasie swoich zadań
Nie masz chwili spokoju na odpoczynek i kawę ze współpracownikami
Nie masz czasu dla siebie samego
Nie masz czasu dla swoich bliskich, bo ciągle siedzisz w pracy
Już rano masz ból głowy na myśl o tym wszystkim co Cię czeka w pracy
Myśląc o weekendzie albo innym wolnym, masz przerażenie w oczach co będzie jak się ten okres skończy
Musisz często ustępować miejsca temu co musisz, bo już nie masz czasu na to co chcesz
Spotkania ze znajomymi odeszły w zapomnienie z powodu braku czasu
Skracasz sobie sen, a lista zadań dalej nie chce się zmniejszyć
Marnujesz czas przy komputerze/telefonie na kompletnych pierdołach
Brak Ci energii życiowej przez co odkładasz na później

To znak, że musisz coś z tym zrobić.

Badacze już dawno zaczęli badać przyczyny spadku wydajności. I zauważyli, że im dłużej nic nie robisz z problemami z zarządzaniem sobą w czasie i zarządzaniem samym czasem, tym więcej problemów masz w przyszłości. I coraz trudniej będzie Ci zwalczyć swoje problemy, które z tego wynikają.

Będziesz mieć trudności we wzajemnym rozumieniu się z partnerem, kiedy Ty będziesz musieć skończyć robotę a partner/partnerka będzie chcieć iść na spacer lub do knajpy. Uwierz mi, przez coś takiego mój znajomy się rozwiódł. Bo wiecznie odpowiadał żonie, że musi tylko skończyć zadanie z tej listy, która nigdy nie chciała zmaleć. I żona wreszcie nie wytrzymała. A on? Zamknął się w sobie na prawie 2 lata. Wierzę, że nie chcesz takiego obrotu spraw.

Dodatkowo jeśli teraz nie udaje Ci się teraz zapanować nad swoim czasem, to w przyszłości lepiej nie będzie. Wiara we własne możliwości będzie maleć, niechęć do zmiany czegokolwiek rosnąć - bo po co próbować, jak ciągle próbowałeś i nie wychodziło. Twoja samoocena na tym może mocno ucierpieć.

WAŻNE: Nie możesz bezczynnie przyglądać się tej sprawie. Musisz zrozumieć, że wymaga Twojej interwencji i samo się nie rozwiąże. To od Ciebie zależy Twój los.

Niektórzy ludzie bardzo często doświadczają lęku bo nie wiedzą, co mają robić. Dlatego ignorują temat, a to jest najgorsza opcja. Czemu? Ponieważ z doświadczenia widzę, że takie sytuacje, gdy są zaniedbane tylko się nasilają. Z czasem przynosi to coraz więcej problemów...

Ale jest rozwiązanie. Ludzie, którzy w porę podjęli działanie zmieniają się na lepsze. Zaczynają panować nad czasem i przestają być niewolnikiem zadań i ciągle niedokończonych rzeczy. I wyboru między jednym, drugim a trzecim. Albo między tym co chcą a muszą. Robią się pewniejsi siebie bo zaczynają odnosić sukcesy. I nawet z pracy wychodzą o czasie, a nie po czasie.

To, co mam Ci do zaoferowania to wiedzę, dzięki której będziesz mieć czas na to co musisz robić i na to co chcesz robić. A efekty zobaczysz już od pierwszych minut. Każdy ma dostępne 24 godziny każdego dnia. Ludzie dzielą się na tych, co uważają że to "aż" lub "tylko". I ważne jest, byś był w tej grupie, która mówi "aż".

Jak to zrobić, żeby zażegnać swoje problemy w pracy i po pracy wynikające z bycia zakopanym w mnóstwie zadań? I żeby mieć zawsze czas na siłownię lub cokolwiek innego?

Skoro czytasz ten tekst, to domyślam się, że szukasz odpowiedzi na pytanie: „co zrobić, żeby udało mi się zmienić obecny stan?”

Zastanawiałeś się może dlaczego nie potrafisz? Zobacz. Od wielu lat robisz to samo i to nie działa. Musisz to zmienić. Czasy są teraz inne. Życie jest szybsze i bardziej intensywne. Komputer, telewizja, telefony komórkowe… wszystko to, ma wpływ na Twoje samopoczucie i Twoją umiejętność zarządzanie sobą w czasie. Niestety te urządzenia robią wiele złego, jeśli pozwoli się im na zbyt wiele.

Być może szukałeś już wiedzy w książkach. Jeśli tak to sam widzisz, że to, co piszą w książkach to tylko ogólne zalecenia, które nie mają żadnego przełożenia na prawdziwe życie i realne problemy.

Dlatego potrzebne Ci są techniki i metody, które działają w Polsce i zostały przetestowane na dużej ilości osób!

Co robią świadomi problemu ludzie? Edukują się. Bo to od poziomu wiedzy i umiejętności zależy to, czy mają czas czy może żyją według niego. To nie Twoja wina, że nie masz chęci i motywacji. Bo kto dał Ci przykład? Kto dał Ci wiedzę, umiejętności oraz techniki? Jeżeli nie posiadasz kogoś, kto ma wiedzę i techniki jak zarządzać sobą w czasie, to nie masz od kogo się nauczyć prawidłowego działania. A przez to popełniasz błędy. Na szczęście możesz to szybko zmienić.

Jeśli nie wiesz jak zacząć i zmotywować siebie do pozytywnych zmian, to mam dla Ciebie rozwiązanie. Metody, które powstały w oparciu o ponad 5 lat pracy na tysiącach prawdziwych problemów z brakiem czasu. To studium, to taki przewodnik „Krok po Kroku”, który poprowadzi Cię do zmiany sytuacji i poprawy Twojego życia.

To nie Twoja wina, że nie masz efektów, Twoje listy zadań rosną w nieskończoność i musisz wyrabiać nadgodziny, żeby "jakoś" było w pracy. Jeśli nie posiadasz wiedzy jak zarządzać sobą w czasie, to popełniasz błędy i czas dosłownie przecieka Ci przez palce. I nie masz czasu na siebie, siłownię a lista postanowień noworocznych nigdy nie została wypełniona.

To czym chcę się z Tobą podzielić, to wiedza, która działa i sprawi, że po zastosowaniu jej w praktyce, Twoje życie zmieni się na lepsze. Mam do tego 100% pewność.

Stworzyłem produkt, w którym uczę co robić i jak to robić, żeby odsunąć problemy jakie masz. Wiedza z tego produktu nauczy Cię jak w przyszłości nie dopuścić do takiej sytuacji.

Dodatkowo uczę jak doprowadzić do sytuacji, w której zmiany będą wychodziły Ci same. Z twojej wewnętrznej potrzeby. Na autopilocie. Oto on:

Po zastosowaniu wiedzy z mojego produktu, ludzie zaczynają radzić sobie z problemami w pracy i zaczynają wychodzić z niej po 8 godzinach. A w dodatku motywują się do jeszcze lepszego działania. Sami i na autopilocie. Przez 24 godziny na dobę!

Uczą się, że odpowiednie metody i wiedza potrafią zdziałać cuda i można mieć w pracy czas na pracę, na kawę ze wspołpracownikami i można mieć wszystkei zadania zrobione na czas. Nie trzeba zostawać w nadgodzinach, można spokojnie zaplanować życie prywatne. Bo po prostu jedno przestaje kolidować z drugim. Można iść do kina, do restauracji, na spacer czy na siłownię.

Co najważniejsze, zaczynasz z radością rozmawiać z rodziną i bliskimi i interesować się innymi rzeczami niż tylko to, co potrzebne do przeżycia. Zmiana dokonuje się na wszystkich płaszczyznach.

Mogę Cię zapewnić, że w tym produkcie znajdziesz wiedzę, która rozwiąże Twoje problemy.

Od wielu lat pracuję jako coach, trener rozwoju oraz trener produktywności. Przez ten czas pomogłem tysiącom osób, które borykały się z podobnymi problemami.

Właśnie dlatego wiem, że wiedza, którą zdobyłem, pomoże też Tobie. Chcesz wiedzieć dlaczego stworzyłem ten produkt?

Nie mogłem zachować tej wiedzy tylko dla siebie. Moim celem jest pokazanie ludziom skutecznych sposobów postępowania w dzisiejszych szalonych czasach, gdzie mimo życia w biegu - ciągle masz czas na siebie, swoich bliskich i wszystko to, co dla Ciebie ważne!

Czy wolisz wiecznie uciekający czas, życie w wiecznym pośpiechu i ciągle myśleć o tym o czym zapomniałeś, co jeszcze musisz zrobić albo czego Ci się nie udało? Czy może spokój, czas na wszystko i życie ułożone jak bogaczy z amerykańskich filmów? Gdzie mają czas na naukę i na biznes, i na rodzinę, i na przyjemności?

Jakie momenty wolisz wspominać na starość? Negatywne, czy pozytywne? Znany i panujący do tej pory model oparty na "rób dużo i się nie zastanawiaj" po prostu przestał działać.

Chcę dać Ci również konkretne, jasne, sprawdzone, skuteczne i działające wskazówki. Pokażę Ci inną, lepsza drogę ku takiemu życiu, jakie chcesz przeżyć.

Oto konkretne rozwiązania, których nauczysz się z "Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks":Jak naprawdę skutecznie zaplanować sobie dzień w pracy, żeby liczba zadań do zrobienia malała a nie rosła? I nie trzeba było zostawać po godzinach?
Jak zawsze znaleźć czas na swój trening na siłowni i nie marnować go na zbędne przestoje i plotki z innymi na sali?
Jak zdiagnozować to, co odsuwa Cię od tego co powinieneś aktualnie robić? Niezależnie czy to coś co chcesz, czy powinieneś. Pamiętaj, że marnując czas na nieważne zadania, zabierasz sobie czas wolny, bo musisz później to nadrobić!
Jak usunąć lub skutecznie przeciwdziałać występowaniu tego, co Ci przeszkadza lub odsuwa w nieskończoność to wszystko czym naprawdę powinieneś się zająć, a co tylko wkładasz do swojej rosnącej w nieskończoność listy? A później zostajesz godzinę albo 2 po pracy, żeby wyrobić się z zadaniami.
Czy robienie wielu rzeczy jednocześnie to wybawienie jak mówią jedni czy ściema jak mówią drudzy? I co na to nauka?
Zaczynasz zadanie w pracy i go nie kończysz? Dowiesz się czym to jest spowodowane i jak ukończyć z powodzeniem te zadania!
Jak działać skutecznie, aby wszystkie "pierdoły", które każdego dnia Cię dopadają nie zawładnęły Tobą i każdą minutą Twojego dnia.
Wspomagacze, czyli między innymi jakich technik używam, żeby nie być niewolnikiem czasu, tylko żeby on był moim.
Dowiesz się, kiedy i dlaczego zwiększa się ryzyko zawału serca w ujęciu dnia tygodnia i z czego to wynika

Dzięki tej wiedzy nauczysz się, jak reagować kiedy pojawia się widmo długiego zostania w pracy i zawalenia przez to życia prywatnego. I jak działać, żeby do tego nie dopuścić.

UWAGA: Nie próbuj poradzić sobie sam bez metod, które przekazuję w "Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks".

Przez 5 lat niesienia pomocy ludziom, którzy zgubili się gdzieś w czasie i nie mają go na nic, zauważyłem, ze wiedza w Polsce na temat produktywności i zarządzania sobą w czasie jest niesłychanie niekompletna.

Często znajdziesz artykuły i porady napisane przez osoby, które same się uczą, bo zaczęły zauważać swoje problemy z osiągami i z niekończącą się listą zadań oraz ciągłym wyborem między tym co chcą a muszą. I z tym jak nie musieć zostawać dłużej w pracy, bo szef Cię do tego zagonił. Zgodzisz się ze mną, że to zdecydowanie za małe doświadczenie. Wiedza zawarta w takich miejscach, często nie ma przełożenia na realne sytuacje i problemy, które spotykasz w swoim życiu prywatnym i zawodowym..

Mówię poważnie.

Te metody często oparte na zasłyszanych historiach i mitach. Nie pokazują tego, co naprawdę jest źródłem problemu i co najważniejsze - nie uczą jak go rozwiązać. To tylko chwilowe rozwiązania, które często jeszcze bardziej pogarszają sytuację, bo pełen wiary zaczynasz używać czegoś, co albo nie będzie działać dla Ciebie, albo z założenia jest mitem!

Zadbaj o swój stan wiedzy i umiejętności jak najszybciej.

Tutaj czas nie działa na Twoją korzyść. Jest wręcz odwrotnie. Problemy z brakiem czasu na cokolwiek co jest ważne lub co chcesz, to skutki długotrwałej ignorancji szkolnictwa w zakresie nauki młodych ludzi jak radzić sobie w bieżącym świecie z natłokiem informacji i zadań. I z tym jak sobie radzić w życiu zawodowym, gdzie pojawia się stres, terminy i wkurzony szef. Nikt tam przecież nigdy nie wspomina o tym, jak radzić sobie w momencie kiedy musisz dokonać wyboru między tym co musisz a tym co chcesz. Wszyscy tylko wymagają. Więc musisz wziąć swój los w swoje ręce i odpowiednio nim pokierować!

Najgorszą decyzją jest brak reakcji, kiedy koniecznie musisz podjąć odpowiednie działania. Niestety większość ludzie nie reaguje i udają, że problem ich nie dotyczy. Lub pojawia się myśl, że to wina "sąsiada", "szefa bo za dużo wrzuca", "czasów, bo tyle mi wrzucają". I jest to prawda. Ale głównym problemem jest brak wiedzy i brak odpowiednich umiejętności.

PODSTAWOWY PROBLEM: Osoba, które jest mało produktywna, wiecznie się gdzieś spieszy i wiecznie brakuje jej czasu, spędza zbyt dużo czasu przy komputerze, chodzi po domu z telefonem „przyklejonym” do ręki, nie potrafi skupić się na tym co powinna i musi pracować więcej niż 8 godzin, żeby się wyrobić a w dodatku w pracy nie ma czasu na kawę, herbatę lub zwykły odpoczynek… to efekt braku odpowiedniej wiedzy i umiejętności z zakresu produktywności i zarządzania sobą w czasie.

To też brak właściwego podejścia do procesów jakie się dzieją w mózgu człowieka i zrozumienia potrzeb. Dzięki pracy ze mną otrzymasz wiedzę, która pozwoli Ci osiągnąć to, co ważne. Poprawie ulegną także Twoje relacje rodzinne, bo mając więcej czasu będziecie obecni w życiu bliskich a nie tylko obecni obok nich!

Dzięki temu, że przez 5 ostatnich lat miałam kontakt z realnymi problemami ludzi, wiem jak stworzyć szkolenie video tak, żeby pomogło Ci rozwiązać problem. Wiedza w szkoleniu jest praktyczna i zawiera wiele skutecznych i prostych metod do zastosowania od razu.

Jakie korzyści uzyskujesz?

Gdy wprowadzisz rady ze szkolenia, znacząco poprawi się Twoja sytuacja:


Wychodzenia terminowego z pracy
Znajdowania chwili czasu w kuchni ze współpracownikami, aby porozmawiać i chwilę odpocząć
Wychodzenia na zaplanowany trening na siłowni.
Wychodzenia do kina, restauracji albo na spacer zaraz po pracy, bo w pracy wszystko będziesz mieć zrobione na czas
Kontaktów z bliskimi
Będziesz wreszcie mógł zająć się swoim hobby
Przestaniesz czuć się źle, że ciągle z czegoś rezygnujesz
Będziesz lepiej zorganizowany
Przestaniesz się zadręczać
Skoncentrujesz się na tym co ważne
Zaczniesz używać wiedzy dostępnej do tej pory nielicznym

Sam jestem mężem i głową rodziny i mogę z dumą powiedzieć, że moim największym sukcesem jest nauczenie mojej roztrzepanej, posiadającej ADHD żony tego, jak prawidłowo zarządzać sobą, aby czasu wystarczyło na wszystko. I żeby nie musiała wybierać czy zrobić co chce czy to co musi.

Jedyne czego potrzebujesz, żeby niemal z biegu zacząć zmieniać swoje życie na lepsze to szkolenie video: "Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks".

Za Ile Możesz Nabyć Szkolenie?

Do tej pory ta wiedza nie była dostępna. Po prostu nigdzie nie zajmowano się rzeczywistymi problemami ludzi. W konsekwencji byli zdani tylko na siebie. To szkolenie video w formie elektronicznej jest normalnie warte 97 zł, a nawet więcej. Jednak często otrzymuję wiadomości od ludzi załamanych swoją sytuacją. Ci ludzie szukają skutecznego sposobu i otwarcie mówią, że chętnie skorzystaliby z tej wiedzy. Ale 97 zł to dla nich za dużo. A dlatego, że moim celem jest dotrzeć do jak najwięcej ilości osób, które potrzebują pomocy, zdecydowałam, że zaoferuje Ci to szkolenie za 17 zł.

Tak. Tylko 17 zł!

Tyle ile kawa w znanej sieciówce!

Myślę, że cena nie będzie stanowiła żadnego problemu biorąc pod uwagę to jak wiele pozytywnych zmian wniesie do Twojego życia nowe spojrzenie na kwestię produktywności i zarządzania sobą w czasie!

Dodatkowo otrzymasz ode mnie Prezent:

BONUS - 20 minutowe konsultacje online

Podczas, których będziemy mogli omówić Twój konkretny problem. Przez tych wiele lat spotkałem się z wieloma różnymi problemami. Więc jest mało prawdopodobne, że coś mnie zaskoczy. Jestem przygotowany na każdą sytuację, a co najważniejsze - znam skuteczne metody, które pomogą rozwiązać Twój problem. Niezależnie od tego, czy jest to brak czasu na siebie lub bliskich. Czy jest to ciągły wybór między tym co chcesz a musisz. Czy wiecznie rosnąca lista zadań. Albo skracanie sobie snu, aby wreszcie skończyć to co musi być skończone! Wiem, co zrobić, żebyś to wszystko osiągnął i stał się pewniejsze siebie, odważniejszy i bardziej szczęśliwy! Ze względu na bardzo dużą ilość konsultacji, trzeba się umówić maksymalnie do 1 miesiąca od dokonania zakupu. Po tym czasie bonus przepada.

Wartość Bonusu: 110 zł

Uwaga: Ta strona niedługo zniknie

Wyjątkowo teraz, w tak niskiej cenie oferuję Ci materiały, w które włożyłem naprawdę dużo pracy i czasu. Dzięki temu stworzyłem szkolenie video "Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks". Wiem jak bardzo te materiały mogą pomóc wszystkim osobom zagubionym w czasie. Jeżeli więc wahasz się czy ten materiał jest dla Ciebie, to miej na uwadze to, że oferta jest ograniczona w czasie. Jedyną gwarancją, że nabędziesz to szkolenie video i darmowe konsultacje w tej cenie, jest nabycie tych materiałów teraz.

Nie jesteś pewien, czy to jest dla Ciebie?

Tu chodzi o Twój komfort psychiczny i o przyszłość Twojego życia prywatnego, zawodowego i szczęścia z życia.

Chcesz przez następne lata borykać się z problemem niemożności spędzania czasu tak, jak Ci najbardziej na tym zależy?

Czy może wolisz zyskać spokój, poczuć się lepiej i zbudować sobie szczęśliwe życie, gdzie będziesz zawsze mieć na wszystko czas?

Podejmij tą decyzję samodzielnie.

Aby Ci ją ułatwić daję Ci teraz pełną i pewną gwarancję zadowolenia!

Gwarancja Satysfakcji

Daję Ci 60 dniową gwarancję efektu. Jeżeli zastosujesz moją wiedzę w całości i nie uzyskasz efektów, to bez dyskusji otrzymasz zwrot swoich środków. Wtedy po prostu napisz do mnie maila na [email protected] i otrzymasz całkowity zwrot tego, co zapłaciłeś. Nie mam z tym problemu, ponieważ wiem jaką jakość daję i przez te wszystkie lata ludzie są bardzo zadowoleni z efektów. Chcę, abyś miał rezultaty. To dla mnie tak samo ważne jak dla Ciebie, ponieważ wtedy polecisz mnie swoim znajomym.

Kliknij w przycisk poniżej “Kupuję szkolenie video” i w ciągu dosłownie 5 minut zapewnij sobie dostęp do szkolenia video i darmowych konsultacji.

TAK! Chcę kupić materiał!

w cenie promocyjnej*

207 zł 17 zł


Kupuję szkolenie
"Plus 10 Do Produktywności Tips & Tricks"

Piotr Grzelczak


Szkolenie Rafała, w którym miałem przyjemność dzisiaj uczestniczyć, nie było pierwszym szkoleniem z zakresu rozwoju wydajności osobistej i zarządzania sobą w czasie. Ale do niewątpliwych plusów tego szkolenia, z mojej perspektywy, należą przede wszystkim: skupienie się nie tylko na czystych technikach tego jak swoją produktywność zwiększyć, ale również to, że omówione zostały wartości, cele i cały background, który stoi za tym, aby być produktywnym człowiekiem. Serdecznie polecam to szkolenie, myślę, że nie będziecie zawiedzeni.

Oskar Staniszewski


Doba ma tylko i aż 24 godziny i doba ma tyle u każdego człowieka, czy wiedzie mu się lepiej, czy więcej swoich celów realizuje, czy też nie. Rafał Kozłowski przekazał mi kilka przykładów i kilka metod, jak w ciągu tych 24 godzin, sprawniej realizować swoje cele i być może realizować ich sobie więcej. Niektóre z metod znałem, niektórych nie. Co ciekawe, tych, których nie znałem - bardzo chętnie wykorzystam.

Michał Tymuła


Przyszedłem na szkolenie, aby dowiedzieć się czegoś na temat produktywności. 7 godzin szkolenia i 112 z podręcznikiem wraz z ćwiczeniami. Masakryczna ilość wiedzy, informacji i praktycznych ćwiczeń do zastosowania.